Batteri til Samsung BC115BBC, 3.8V, 2000mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.8V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Samsung |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung BC115BBC 3.8V 2000mAh 1 Batteri |
269 Kr 349Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Samsung BC115BBC, 3.8V, 2000mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.8V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Kamera Samsung |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Samsung BC115BBC 3.8V 2000mAh 1 Batteri |
269 Kr 349Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!


